Hildes geluk

Een onverwerkt oorlogsverleden. Een lonkende nieuwe liefde. Een zwaarbevochten toekomst.

Hebban Rank 6436 Literatuur & Romans Feelgood

Deel 3 van de Café Engel-serie

Wiesbaden, 1959. Hilde Koch is eindelijk de nieuwe baas van Café Engel en ze moet meteen vechten voor het bestaansrecht van haar café. Een van haar concurrenten organiseert dansavonden en trekt daardoor steeds meer gasten. Bovendien heeft haar man sinds kort een eigen wijnmakerij, een langgekoesterde droom. Daardoor is hij niet langer de grote steun voor Hilde die hij vroeger was. Als de nieuwe patissier van Café Engel Hilde het hof probeert te maken, wordt haar huwelijk flink op de proef gesteld.

Ook Hildes broer kan haar niet helpen bij het beschermen van het café. Hij stort zich in de verleidelijke en tijdrovende wereld van de filmindustrie. Zal het Hilde op eigen kracht lukken om haar broer te behoeden voor misstappen, haar huwelijk te beschermen en het café waar ze zo voor heeft gevochten te redden?

In de pers

‘Een pareltje vol emotie.’ De Telegraaf, VROUW

‘Fijne dialogen, mooi tijdsbeeld en de schrijfstijl is zo vloeiend dat je door de bladzijdes heen vliegt. Gelukkig is dit pas het eerste deel van de Café Engel-serie.’ **** Libelle, Boek van de Maand (juli 2021)

‘Een meeslepende familiesaga vol krachtige personages in een schitterende historische setting. Liefhebbers van Lucinda Riley, Corina Bomann en mijn serie Het weesmeisje moeten dit gewoon lezen.’ Anne Jacobs

Uitgeverij
Meulenhoff Boekerij B.V.
Imprint
Boekerij
Uitgegeven als
Paperback • Audioboek • Ebook
Eerste editie
12-04-2022
Laatste editie
27-06-2022
Vertaald door
Hilke Makkink
ISBN
9789022593219 • 9789052864679 • 9789402318142
Aantal pagina's
432
Serie
Café Engel
Seriedeel
3
Taal
Nederlands
Hoogste positie Hebban Rank 6103

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht