Hoe schrijf je een bestseller?

Met 101 onmisbare tips en de meest gemaakte fouten en

Non-Fictie

Schrijfster Maria Genova heeft verschillende bestsellers op haar naam staan, onder andere Het Duivelskind (11e druk) en Komt een vrouw bij de h@cker (12e druk). Ze geeft al jaren schrijfworkshops aan beginnende schrijvers.

Als schrijfcoach en redacteur ziet Maria Genova zo veel fouten in manuscripten dat ze dit boek gemakkelijk 1000 fouten die je niet moet maken om een bestseller te schrijven kon noemen. Je kunt veel leren van de fouten van anderen, maar ook van de twijfels en het doorzettingsvermogen van bekende schrijvers.

Maria Genova: 'Succes bereik je meestal niet meteen en twijfel hoort bij het schrijven.
Laat je niet ontmoedigen als je een goed idee hebt voor een boek. Ongeacht hoeveel fouten je maakt of hoe langzaam je vordert, je ligt heel veel voor op schrijvers-to-be die niets doen.'

Hoe schrijf je een bestseller? gaat over de blunders van bekende schrijvers en de geheime trucs die auteurs toepassen om lezers tot diep in de nacht te laten doorlezen. Wat zijn de meest gemaakte beginnersfouten, hoe vind je een uitgever, hoe zorg je ervoor dat je boek in de media komt en hoe bereik je een breed lezerspubliek? Dit zijn slechts enkele van de tientallen vragen die beantwoord worden.

Maria Genova (1973) werd in 2014 uitgeroepen tot Schrijfster van het Jaar. Ze schrijft naast boeken artikelen voor kranten en tijdschriften, geeft schrijfworkshops en is een veelgevraagd spreker.

Uitgeverij
Just Publishers
Imprint
Just Publishers
Uitgegeven als
Paperback
Eerste editie
30-10-2017
Laatste editie
27-12-2017
ISBN
9789089755629
Aantal pagina's
240
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht