Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Hugo Jaartsveld, fotograaf

Tijdsbeeld van de Achterhoek 1965-1985 met enkele verrassende uitstapjes.
Hugo Jaartsveld (1947-1985) stond vooral bekend als de eerste huisfotograaf van Normaal. Hij was ook persfotograaf en fotograaf voor vakbladen.
Fotoboek van Achterhoekse bands en festivals, De Graafschap (eredivisiejaren 1974-1977), regionale sport, maar ook van het Holland Popfestival 1970 in het Kralingse Bos, Grand Gala du Disque 1970 en beelden van de filmopnamen van Brug te ver.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Hugo Jaartsveld, fotograaf het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Terwijl Emmy probeert de raadsels op te lossen die door twee verdwenen tienermeisjes zijn achtergelaten, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Elke tiener heeft geheimen, maar wie zou ervoor willen moorden?

Twee zussen groeien op in de meedogenloos snel veranderende miljoenenstad Singapore met de hoge verwachtingen van hun moeder. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

Reageren op Hugo Jaartsveld, fotograaf

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.