'Dit boekje is voor iedereen die net als ik het vertrouwen in de traditionele politieke partijen voor een belangrijk deel of zelfs helemaal kwijt is.
Ik zou zo graag onze ervaringen op elkaar leggen. Wie weet waar ze overlappen.' - Joris Luyendijk
Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!
Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!
Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!
Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!
Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!
Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!
Matthew’s vriend wordt door een stalker bedreigd. Als er meerdere moorden worden gepleegd, lijken deze met dezelfde stalker verband te houden.Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.
Reageren op Kunnen we praten
Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.
Intrigerend boek met als dilemma dat Luyendijk wel richting populisten gaat door zijn ervaringen en journalistieke onderzoeken maar ook merkt dat die geen oplossingen bieden of überhaupt willen praten over eventuele argumenten. Maar wat dan? Daarover moeten we dus over kunnen praten. Goed!