Meer dan 6,3 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Levenslang activist

Hans Beerends is de nestor in Nederland van de wereldwijde strijd tegen kolonialisme, racisme en dictatuur. In de jaren zestig raakt hij betrokken bij acties rondom Vietnam, Zuidelijk-Afrika en eerlijke  handelsverhoudingen.

Eén van zijn eerste grote campagnes richt zich tegen de import van Portugese koffie uit het door een felle dekolonisatieoorlog geteisterd Angola: weg met bloedkoffie! Ook is Beerends een van de oprichters van de Wereldwinkel, waar we al decennialang producten kopen uit opkomende landen tegen een eerlijkere prijs.

Na zestig jaar actievoeren maakt Hans Beerends samen met auteurs Ellen Mangnus en Marc Broere de balans op. Wat heeft de strijd voor een eerlijke wereld opgeleverd? Hoe kun je optimistisch blijven als je de kranten openslaat? Hoe breng je mensen in beweging? Op deze urgente  vragen heeft Hans Beerends steeds weer een positief antwoord.

Toon details

Recensies (1)

Schrijf een recensie

Is Levenslang activist het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Boeken van dezelfde auteur

Reageren op Levenslang activist

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.