Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Lieve Rachel

Journalist Leo van der Velde (1947) schrijft wekelijks in de krant een brief aan kleindochter Rachel (7) over het Den Haag van toen en nu. Deze column verschijnt nog steeds elke vrijdag in AD Haagsche Courant, AD Westland, AD Delft en AD Zoetermeer, later ook online op ad.nl/den-haag, ad.nl/westland, ad.nl/delft en ad.nl/zoetermeer (Premium) en op de Facebookpagina’s van deze edities. Een bloemlezing hieruit, maar ook nog niet eerder gepubliceerde stukken en foto’s staan in het boek ‘Lieve Rachel’. Een heerlijk boek over de unieke Haagse sfeer van vroeger, voor alle moeders en vaders, opa’s en oma’s, kinderen en kleinkinderen. Eerder schreef Van der Velde onder meer de paperbacks Fuiven & Kuiven en Happen & Stappen.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Lieve Rachel het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Lieve Rachel

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.