Lot ligt in bed
Ze kijkt uit het raam
Daar valt iets
Het is sneeuw
Dat is fijn
Lot gaat naar school
Juf vertelt
Nog vijf keer naar school
Dan is het kerstfeest
In de kerk
Lot ligt in bed
Ze kijkt uit het raam
Daar valt iets
Het is sneeuw
Dat is fijn
Lot gaat naar school
Juf vertelt
Nog vijf keer naar school
Dan is het kerstfeest
In de kerk
Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.