Museum K

In de loop van de afgelopen 34 jaar heeft Merho bijna 130 avonturen van De Kiekeboes geschreven en getekend. Wie al die verhalen nauwkeurig leest en de tekeningen aandachtig bekijkt, merkt talloze verwijzingen naar de vele kunstvormen. Er is geen betere plek dan een museum om dat tentoon te stellen: Museum K.
We lieten het tekenen en in dit boek krijgt het de gepaste vorm. Op de verschillende verdiepingen werden tentoonstellingsruimtes gemaakt voor plastische kunsten,
podiumkunsten en architectuur, maar ook populaire kunstvormen zoals mode en lifestyle, film, televisie en muziek komen aan bod. Lees - en vooral: zie - hoe Merho
kijkt naar Laurel en Hardy, Tati, Hopper, Warhol en Shakespeare. Bezoek New York, Havanna, het Justitiepaleis in Antwerpen en de tempel van Petra in Jordanië.
Museum "K" geeft u een unieke blik op een unieke wereld, door de ogen van Merho.

Uitgeverij
Standaard Uitgeverij - Strips & Kids
Imprint
Standaard Uitgeverij
Uitgegeven als
Paperback
Eerste editie
07-12-2011
Laatste editie
07-12-2011
ISBN
9789002244407
Aantal pagina's
127
Serie
De Kiekeboes
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht