Meer dan 7,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Naar huis

Dimas Suryo is een Indonesische journalist, een bon vivant die samen met drie collega’s door de wereld trekt, het avontuur en de vrouwen achterna. Maar na de communistische zuivering van 1965 is er één weg die niet meer voor hen openligt: de weg naar huis. Terwijl vrienden en familie in Indonesië hun leven niet zeker zijn, belanden de vier vrienden na vele omzwervingen in Parijs. Daar openen ze, niet gehinderd door enige ervaring, een restaurant. Een klein stukje Indonesië ver van huis, waar alle ballingen graag bij elkaar komen. In Parijs ontmoet Dimas ook zijn grote liefde Vivienne en ze krijgen samen een dochter: Lintang. Pas als student bezoekt Lintang voor het eerst het land van haar vader. Ze wil een documentaire maken over de ballingen, maar het loopt anders. Het is 1998: de revolutie die Soeharto ten val zal brengen, staat op het punt uit te breken.

Toon details

Recensies (1)

Schrijf een recensie

Is Naar huis het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Gesponsord

Eén wens. Twee levens. Een onvergetelijke vriendschap. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Een hilarische en spannende donkere romcom met een bloederig randje.

In Broers laat Carolijn Visser via haar familieverhaal zien hoe kunstenaars de behoudende naoorlogse sfeer doorbraken. Lees hier over het Mezza Boek van de Maand.

Reageren op Naar huis

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.