Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Noorwegen

Ongetemde natuur
Er zijn maar weinig landen die zoveel mogelijkheden voor buitenactiviteiten bieden als Noorwegen, met talloze fjorden, gletsjers, bergen en steppen. Voor iedereen is hier wel iets, van skiƫn en zwemmen tot openluchtmusea en walvisexcursies in de fjorden, en niet te vergeten het betoverende poollicht. Oslo heeft veel interessante musea, prachtige parken en geweldige winkels. Het Nationaal Museum is een van de beste kunstmusea van Europa, maar het Munchmuseum en het Vikingschipmuseum zijn minstens zo indrukwekkend.

De Capitool Reisgids Noorwegen
In de reisgids Noorwegen is het land opgedeeld in zeven gebieden. Elk gebied wordt in een apart hoofdstuk beschreven. Ieder hoofdstuk bevat foto's, illustraties en kaarten, opengewerkte tekeningen, driedimensionale beelden en plattegronden van de belangrijkste bezienswaardigheden. Met ook geschiedenis, fjorden, landschappen, accommodatie, restaurants, amusement, sport, buitenactiviteiten en winkels.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Noorwegen het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Noorwegen

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.