Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Ondeugend(er) ouder worden

Hij had een mail gekregen: 'Uw boek maakte mij bijna blij dat ik vijfenzestig jaar geworden ben, maar het mag toch allemaal een beetje stouter.' En dus schreef Zaki een vervolg op zijn bestseller Ondeugend ouder worden (2014).
In 'OndeugendER ouder worden' behandelt de intussen zeventigjarige Zaki in zijn typische enthousiaste, humoristische en ook een tikkeltje filosofische stijl met branie en bravoure de volgende onderwerpen: ongeremde seks bij de zilveren generatie, sport, drugsgebruik, onbekommerd daten en creatief cremeren, smakelijk eten, holebi-senioren, leefbare dementie et cetera. Zaki wisselt opnieuw gedichten, verhalen en grappen af met wetenschappelijke kennis en (soms) pittige persoonlijke levenswijsheden. Hij maakte er zelf frisse tekeningen bij. Het resultaat: geen betutteling of lullige raad, maar een boek dat dynamische ouderen prikkelt en inspireert.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Ondeugend(er) ouder worden het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Gesponsord

De Franse antropologe Valerie Moret vertrekt naar Benin om zich te verdiepen in de voodoocultuur en raakt in de ban van een professor. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Een meeslepend verhaal voor tieners over de zoektocht naar wie je echt bent en naar wie je vriend is onderweg. 'Spannend. Grappig. Ontroerend.' – Proeflezers over Keerpunt

Reageren op Ondeugend(er) ouder worden

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.