Puberen als dertiger

Nachtmerries uit de schaduwen van de jeugd

Rita leeft als alleenstaande en heeft één goede vriendin waartegen ze alles kan zeggen. An luistert ook telkens wanneer Rita in de put zit door de enge dromen die steeds maar weerkeren en waardoor ze totaal uitgeput opstaat. Op haar werk voelt Rita zich echt een buitenbeentje, niemand is vriendelijk tegen haar en zelf lukt het niet om contacten te leggen.
Haar vriendin An had op een middag dat ze samen bij haar hadden afgesproken, ook een vriend uitgenodigd. Voor Rita een heel spannend moment, omdat ze steeds moeilijkheden ondervond om nieuwe mensen te ontmoeten, ze wist nooit wat zeggen.
Uiteindelijk verliep alles vlot en volgden er meer ontmoetingen met Harry, de nieuwe vriend erbij.
Harry leek de geknipte persoon om met Rita om te gaan, Rita vertrouwde hem en vertelde over haar kindertijd en jeugd.
Door de gesprekken begon ook de herbeleving van haar trauma en gevoelens die Rita niet kon plaatsen begonnen haar leven te beheersen.

Een op feiten gebaseerd verhaal, ...

Uitgeverij
Brave New Books
Imprint
Brave New Books
Uitgegeven als
Ebook
Eerste editie
26-03-2025
Laatste editie
26-03-2025
ISBN
9789465203430
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht