Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Scoubidou

50 jaar geleden begonnen de seventies. Men kan ermee dwepen of ze verfoeien, maar de jaren zeventig waren in elk geval veelkleurig (het behangpapier alleen al...).

Van de autoloze zondagen tot Watergate. Van De Collega’s tot Dallas. Van disco tot punk. Van Jaws tot The Godfather.
Van Raymond Goethals tot Ivo Van Damme. Van Urbanus tot Fawlty. Van Ann Christy tot Rock Torhout. Van de Citroën CX tot de cassetterecorder. Van olifantenpijpen tot het Farrah Fawcett-kapsel. Van de scoubidou tot de View-Master.

Auteur Filip Osselaer ontwikkelde samen met Leen Demaré (nu bij Radio Nostalgie) het concept Scoubidou om de seventies te doen herleven: een show, een plaat, een podcast en dit boek dus. Hij interviewde talloze (soms nog altijd populaire, soms al vergeten) coryfeeën van toen, zoals Peter Koelewijn, Herman De Croo, Willeke Van Ammelrooy, Walter Grootaers, Miel Puttemans, Nicole&Hugo, Paul Van Himst en Willy Sommers.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Scoubidou het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Scoubidou

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.