Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Siebe houdt niet van ruzie

Een vlot en hedendaags verhaal voor eerste lezers. Veel kinderen herkennen zich in de figuur van Siebe. Vanaf 7 jaar (AVI 3 / AVI-M4). Siebe is niet blij. De laatste week maken zijn ouders veel ruzie. Siebe is bang dat zijn ouders niet meer van elkaar houden. Opa legt uit dat een ruzie niet betekent dat je uit elkaar gaat. Toch is Siebe er niet gerust in. Samen met Mette bedenkt hij een plan. Siebe stopt een lief briefje in pa’s broekzak. Ma vindt het als ze de broek wast. Siebe legt een hartje van snoepjes onder ma’s hoofdkussen. Pa vindt het als hij het bed opmaakt. Zal het plan helpen?
Toon details

Schrijf een recensie

Is Siebe houdt niet van ruzie het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Siebe houdt niet van ruzie

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.