Advertentie
Stewardess Hannah in Praag

Stewardess Hannah in Praag

9
Rank 1251 Gelezen 11 Aan het lezen 2 Wil ik lezen 17 Favoriet 0 Recensies 0
Literatuur & Romans Spots 5   Topics 0
‘Liefde in de lucht’ is de humoristische nieuwe serie van Petra Kruijt, bekend van ‘Laat me jou zijn’ en ‘De mannenmaker’. ‘Liefde in de lucht’ gaat over de achtentwintigjarige Hannah, die net haar stewardessencursus heeft afgerond. Nu Hannah pas terug is gekomen uit New York is ze toch wel lichtelijk teleurgesteld als haar nieuwe bestemming Praag blijkt te zijn. Een stad die hoog op haar lijstje stond voordat ze stewardess werd, maar ze had gehoopt meer intercontinentale vluchten te maken. Gelukkig blijkt ze samen te moeten werken met de aardige Anne. Die is nog maar net begonnen, dus Hannah mag haar de kneepjes van het vak bijbrengen. De dag voordat de vlucht vertrekt, krijgt ze een berichtje van Tim: of ze een kopje koffie met hem wil drinken… Perfect voor de lezers van Jill Mansell, ‘Bridget Jones’ en Lauren Weisberger!
Genre
Feelgood , Literatuur & Romans
Uitgeverij
Ambo|Anthos
Laatste editie
24 december 2019
ISBN
9789047204909
+

Boekinformatie wijzigen
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Onze partners
E-book prijsvergelijker

Door lezers

Feelgood Café / Liefde in de lucht: deel 8 en deel 9
22 januari 2020 1 reactie
  Meer artikelen van lezers

Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic