Advertentie

Stewardess Hannah in Praag

55

Gelezen 59 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 22 Favoriet 0 Recensies 0
Literatuur & Romans Newsroom 1 Spots 7   Topics 0
‘Liefde in de lucht’ is de humoristische nieuwe serie van Petra Kruijt, bekend van ‘Laat me jou zijn’ en ‘De mannenmaker’. ‘Liefde in de lucht’ gaat over de achtentwintigjarige Hannah, die net haar stewardessencursus heeft afgerond. Nu Hannah pas terug is gekomen uit New York is ze toch wel lichtelijk teleurgesteld als haar nieuwe bestemming Praag blijkt te zijn. Een stad die hoog op haar lijstje stond voordat ze stewardess werd, maar ze had gehoopt meer intercontinentale vluchten te maken. Gelukkig blijkt ze samen te moeten werken met de aardige Anne. Die is nog maar net begonnen, dus Hannah mag haar de kneepjes van het vak bijbrengen. De dag voordat de vlucht vertrekt, krijgt ze een berichtje van Tim: of ze een kopje koffie met hem wil drinken… Perfect voor de lezers van Jill Mansell, ‘Bridget Jones’ en Lauren Weisberger! +


Genre
Feelgood , Literatuur & Romans
Populaire fiction algemeen
Uitgeverij
Ambo|Anthos
Eerste editie
24 december 2019
Laatste editie
24 december 2019
ISBN
9789047204909


Boekinformatie wijzigen
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Onze partners



Reacties op: Stewardess Hannah in Praag

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.

Gesponsorde boeken