Advertentie
Liefde in de lucht

Stewardess Hannah in Rome

21
Gelezen 24 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 3 Favoriet 0 Recensies 0
Literatuur & Romans Spots 8   Topics 0

‘Liefde in de lucht’ is de serie over de achtentwintigjarige stewardess Hannah, geschreven door Petra Kruijt. Een aanrader voor fans van Jill Mansell, Bridget Jones, en Lauren Weisberger! Na een flitsbezoek aan Rome is Hannah klaar voor de terugvlucht naar Amsterdam. Maar het vliegtuig is dat helaas niet… Door de vertraging beginnen passagiers te morren en te klagen, en het kost Hannah steeds meer moeite om vriendelijk te reageren. Ondertussen zorgen een collega die gaat trouwen en een passagier die twijfelt over een aanzoek ervoor dat ze haar eigen mislukte liefdesleven overpeinst. Haar carrière zit nu in de lift, maar hangt er ook liefde in de lucht?

Genre
Literatuur & Romans
Serie
Liefde in de lucht (2)
Uitgeverij
Ambo|Anthos
Laatste editie
27 juni 2019
ISBN
9789047204794 , 9789047204787
+

Boekinformatie wijzigen
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie E-book prijsvergelijker

Door lezers

Feelgood Café / Liefde in de lucht: deel 5 en deel 6
24 oktober 2019 2 reacties
Feelgood Café / Liefde in de lucht: deel 4 en deel 5
24 september 2019 2 reacties
Feelgood Café / Liefde in de lucht: deel 3 en deel 4
27 augustus 2019 10 reacties
  Meer artikelen van lezers

Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic