Structuurjunkie-lerarenplanner - 2025/2026

Kun jij wel wat hulp gebruiken om structuur aan te brengen in je drukke lesrooster? Dan is de Structuurjunkie-lerarenplanner echt iets voor jou.

Speciaal voor leerkrachten hebben we de succesvolle Structuurjunkie-planner met feedback van leraren omgevormd tot een geheel nieuwe planner. Deze planner loopt van augustus 2025 t/m begin september 2026 en bevat dus een heel schooljaar.
De weekoverzichten lopen van 7.00 tot 18.00 uur met extra ruimte voor de avond en voldoende ruimte om bijkomende taken en notities op te schrijven. Ook is er ruimte om je lesroosters te noteren. Ook vind je habittrackers en reflectiepagina's en achterin de planner vind je projectpagina's en lijntjespagina's voor al je gedachten.

De planner is op A4-formaat en wordt uitgegeven met twee leeslinten, een Moleskine-envelop achterin en een los bijgevoegd notitieboekje op A6-formaat.

Heb je geen idee waar je moet beginnen met je planner? In de gratis how-to-plan-cursus (t.w.v. € 49,95), die je ontvangt bij aanschaf van deze planner, legt Cynthia je kort en bondig uit hoe je je planner optimaal kunt gebruiken. Ze geeft je praktische tips zodat je meteen aan de slag kunt!

Uitgeverij
Blossom Books B.V.
Imprint
Blossom Books BOLD
Uitgegeven als
Paperback
Eerste editie
08-05-2025
Laatste editie
08-05-2025
ISBN
9789463495967
Aantal pagina's
160
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht