Advertentie
True colours of coral glen

True colours of coral glen

0
Gelezen 0 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 0 Favoriet 0 Recensies 0
  Topics 0
A thrilling story about a girl who can see the world through a rainbow of colours not visible to others - and the spooky adventure she must go on full of witches, ghosts and other things lurking around the corners of her not-so-ordinary-after-all town. For fans of Neil Gaiman's The Graveyard Book and Sophie Anderson's The House with Chicken Legs.
Aantal pagina’s
304
Uitgeverij
Scholastic UK
Laatste editie
04 juli 2019
ISBN
9781407193229
+

Boekinformatie wijzigen
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie E-book prijsvergelijker

Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic