Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Utopisten

Alanna, de langverwachte nieuwe roman van één van de grote schrijvers van onze tijd, is een liefdesverhaal dat zich afspeelt in Amsterdam. Wardat Lilly, een promiscue vrouw met een curieuze verzameling minnaars en honden - en geslachtsziekten -, betreedt het leven van de ik-figuur in een wasserette. Wardat is een etherische verschijning met een aards karakter die andermans verhalen absorbeert en doorvertelt in de vorm van raamvertellingen. Deze verhalen vangt ze op in een stamkroeg met een mediterraan uiterlijk, op een plein in de schaduw van iepen.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Utopisten het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

In een wrak voor de Texelse kust wordt een waardevolle trouwjurk gevonden. Het is aan archeologe Emilie om het verhaal achter de jurk te ontrafelen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Mirjam van Biemen was acht jaar oud toen haar moeder een einde aan haar leven maakte in een psychiatrische inrichting. Twintig jaar later gaat Mirjam op zoek naar antwoorden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op Utopisten

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.