Meer dan 7,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

Vertelsels

Fraai uitgevoerd, genaaid gebonden, full colour gedrukt op 150 grams MunkenLynx, 40 pagina's, 29x20cm

Kurt Löb, geboren in 1926 te Berlijn, is beeldend kunstenaar en auteur. Na een loopbaan als schilder en boekillustrator begint hij op latere leeftijd met het schrijven van verhalen. Geschoold door de pen van auteurs waarvan hij werk illustreert, debuteert hij in zijn geboorteland met de novelle 'Breckpoot', die zojuist in een Nederlandse vertaling is verschenen.
Over zijn dubbeltalent, dat zich hier duidelijk laat zien, zegt hij: 'als ik teken of schilder ben ik ook aan het verhalen, en als ik schrijf schilder ik met woorden'. Het thema in deze bundel is onbereikbaarheid in de liefde.
Toon details

Schrijf een recensie

Is Vertelsels het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Populaire boeken in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

De ijzersterke nieuwe roman van de auteur van de moderne klassieker De overlevenden! Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Eén wens. Twee levens. Een onvergetelijke vriendschap. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Een hilarische en spannende donkere romcom met een bloederig randje.

Reageren op Vertelsels

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.