Advertentie
Vriendschapsverzoek

Vriendschapsverzoek

446
Rank 929 Gelezen 504 Aan het lezen 13 Wil ik lezen 473 Favoriet 10 Recensies 13
Thrillers & Spanning Lijsten 2 Spots 1 Top25's 5   Topics 0

In Vriendschapsverzoek, het debuut van Laura Marshall, ontvangt Louise een Facebookbericht van iemand die al meer dan 25 jaar dood zou zijn.

Maria Weston wil vrienden met haar worden op Facebook. Maar Maria is sinds het afscheidsfeest op school niet meer gezien en wordt al jaren vermist. Iedereen waant haar dood, vooral Louise, die al haar hele leven een verschrikkelijk geheim met zich meedraagt. Wanneer Louise wordt gedwongen om te achterhalen wat er precies die avond heeft plaatsgevonden, weet ze alleen zeker dat Maria terug is. Klopt dat wel? Vriendschapsverzoek is een zenuwslopende psychologische thriller voor de fans van Het meisje in de trein, Ik zie jou en Waar is ze?

Genre
Thrillers & Spanning
Thriller
Aantal pagina’s
368
Uitgeverij
Luitingh Sijthoff
Laatste editie
08 juli 2020
ISBN
9789024581757 , 9789024581764 , 9789021024264 , 9789021026794
+



Boekinformatie wijzigen

Andere media

VN:

Door lezers

Thriller Café / Thrillers juli 2018
01 juli 2018 19 reacties
  Meer artikelen van lezers

Topics


Start een topic voor discussies met andere lezers, vragen over boeken of het delen van leuke trivia over boeken of auteurs.

Start een nieuw topic

Recensies

Keuze van de redactie

Zorgvuldig opgebouwd debuut

door: Rose Leighton

Even op Facebook kijken wat er van je vroegere klasgenoten terecht is gekomen, of die vroegere vriendschappen weer eens aanhalen via social media – het is niet meer weg te denken uit het sociale leven van velen. Ook Louise, de hoofdpersoon van Vriendschapsverzoek, gebruikt haar Facebook account...

Waardig debuut

door: Karin 1 reactie 2 likes
Persoonlijk vind ik 'Vriendschapsverzoek' wel degelijk in de categorie van 'Het meisje in de trein' passen. De diverse psychologische lagen zijn goed uitgewerkt en de liefde van mama Louise voor zoontje Henry is bijna tastbaar. Ik kijk uit naar een nieuwe pageturner van deze schrijfster!...

Wat ik nou vind van 'Vriendschapsverzoek'?

door: BibliophileSan 2 likes
Met dank aan boekenbonnen die ik voor mijn  verjaardag kreeg, kon ik een aantal boeken die al een tijdje op mijn lijstje stonden aanschaffen, waaronder deze. Het boek speelt zich af in 2016, met flashbacks naar 1989. Louise is de alleenstaande moeder van Henry, gescheiden van Sam op wie ze op de...

goed geschreven!

door: A van Steeg 2 likes
Laura Marshall heeft met Vriendschapsverzoek een goed debuut weten neer te zetten. Het verhaal wordt verteld vanuit twee verhaallijnen 2016 het heden en 1989 het jaar waarin Maria verdween. Maar is Maria wel dood? 2016 Wanneer Louise Williams via Facebook een vriendschapsverzoek krijgt van Maria...

De middelbare schooltijd tekent je voor de rest van je leven.

door: marloes-bouma 1 like ebook
Het verhaal draait om alleenstaande moeder Louise. Ze krabbelt net uit een dal nadat haar ex is vreemdgegaan en er is vandoor gegaan met een ander. Ze begint haar leven op een rijtje te krijgen. Ineens wordt haar leven op de kop gegooid door een vriendschapsverzoek op Facebook. Ze krijgt een...

Zeer spannend en actueel

door: Inge Otter-helder 1 like
louise , een vrouw die het vroeger niet heel best had op school en graag wilde meelopen om populair te zijn. Ze deed alles om er maar bij te horen en dat ging ver. Daar betaald ze nu de prijs voor zo lijkt het. Een schoolreunie kondigt zich aan. En dan word het tijd om af te rekenen. Vanaf het...

Thriller die langzaam op gang komt.

door: Marc Vanden Broecke 1 like ebook
Het verhaal wordt rustig opgebouwd; al gebeurt dat soms wel erg langzaam. Pas na 1/3 van de het boek nam de vaart wel toe. In het begin is het allemaal een beetje vaag, maar het einde is spannend en meeslepend. De personages hebben genoeg diepgang om het verhaal goed te laten werken.

3x is scheepsrecht!

door: Krystel 1 like
Het heeft me maar liefst 3 pogingen gekost om dit boek effectief uit te lezen. Ik kwam er de eerste twee keer niet in. In de tussentijd wat andere boeken gelezen en dan toch de stap maar gewaagd en wat doorgebeten. Het begin verliep wat stroef bij mij. Gaanderweg kwam het verhaal op gang. Toch kon...

Een luchtige thriller van deze tijd

door: maaike-reinanke 1 like
Vriendschaps verzoek is een zeer luchtige thriller. Met Facebook echt van deze tijd. De schrijfstijl is simpel. Ik vond het boek redelijk, maar zeer zeker geen hoogvlieger. Daarvoor is het verhaal te luchtig. Ik raad dit boek aan voor de liefhebbers van Suzanne Vermeer en Linda van Rijn. Prima...

Lekker debuut!

door: Carla Kooijman 1 like
“Hoe een vriendschapsverzoek op Facebook je leven helemaal overhoop kan gooien! Demonen van 27 jaar geleden duiken weer op. Iemand die al zolang doodverklaart is, zou ze toch nog leven? Niets is wat het lijkt! Inhoud: Ze opent haar mailbox en ze krijgt de schrik van haar leven! Een reeds 27 jaar...

Verslavend

door: Musquito (Lindsay Cornette) 1 like ebook
Vrienschapsverzoek is een spannende verslavende thriller. Je hebt het maar voor een vriendschapsverzoek op facebook van iemand die al lang dood is. Wat zou je zelf doen, het aanvaarden of niet? Het hoofdpersonage komt in een rollercoaster terecht van onzekerheid, maar is toch nieuwsgierig genoeg om...

Goed debuut!

door: Mieke Piersma 1 like ebook
Het boek “Vriendschapsverzoek” leest heel gemakkelijk en is een boeiend verhaal over sociaal media en het misbruik er van. Een heel goed debuut van deze schrijfster. Een goed verhaal, met een spannende sfeertje die je blijft boeien. Verwacht geen nagelbijtende spannende thriller, want zo heb ik...

Aanrader!!!

door: elinevandm 1 like ebook
‘Vriendschapsverzoek’ sprak me al meteen aan bij het lezen van de achterflap. Het is de eerste keer dat ik een boek lees waar de aanwezigheid van een sociaal kanaal zo sterk naar voren komt. Ik zat meteen in het verhaal en het las ook bijzonder vlot. De afwisseling tussen heden en verleden...

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook