Wat wil de man

Non-Fictie

‘We zouden de revenuen uit je lichaam moeten optimaliseren,’ oppert de zwager van Heleen van Royen gekscherend. Hij is ondernemer. Na enig nadenken besluit de schrijfster een account aan te maken op Friends2Follow, een 18+ platform waar mannen betalen voor erotische content. En dan begint haar nieuwe bestaan.
Binnen korte tijd behoort de zestigjarige Van Royen tot de succesvolste creators van F2F. Ze geniet van het maken van de content, het enthousiasme van haar fans en het verkennen van haar grenzen. Tegelijk vraagt ze zich af: wie zijn de mannen die zich op haar abonneren en zo gul betalen voor het genot en de aandacht die ze hun biedt?
Samen met Marcel Langedijk (auteur van de bestseller Oos Kesbeke, augurkenkoning) onderzoekt ze de wereld van adult content. Ze vertelt hoe ze tot deze keuze kwam, wat het haar brengt en wat het betekent om een 18+ contentcreator te zijn. Ook onthult ze de verlangens van de mannen die ze online ontmoet.

Uitgeverij
Prometheus, Uitgeverij
Imprint
Prometheus
Uitgegeven als
Paperback
Eerste editie
30-09-2026
Laatste editie
30-09-2026
ISBN
9789044661064
Aantal pagina's
280
Taal
Nederlands

Populair in hetzelfde genre

Boeken van dezelfde auteur

Uitgelicht