Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×

We rommelen maar wat aan

De leukste columns van Roos Schlikker - bekend van o.a. Het Parool, Kek Mama en LINDA.tv - zijn eindelijk gebundeld in het boek We rommelen maar wat aan. Met veel humor en relativeringsvermogen beschrijft Roos de mooiste, leukste en ontroerendste momenten van het moederschap. 'Succes is een keuze' wordt er vaak gezegd, maar als moeder of vader lijkt de controle vaak verder weg dan ooit. En klooien we eigenlijk niet allemaal maar wat aan? Op humoristische en aangrijpende wijze vertelt Roos over haar leven als moeder en het menselijk onvermogen.
Toon details

Schrijf een recensie

Is We rommelen maar wat aan het boek voor jouw Reading Challenge?
Op naar de challenge

Boeken van dezelfde auteur

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Reageren op We rommelen maar wat aan

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie.