Bearskin

Bearskin

1
Gelezen 1 Aan het lezen 0 Wil ik lezen 6 Favoriet 1 Recensies 1
Literatuur & Romans Artikelen 2 Lijsten 1 Spots 1   Topics 0

A gritty and captivating debut about a caretaker of a large nature preserve who gets caught up in a dangerous bear-poaching scheme—for fans of Smith Henderson, Ron Rash, and Daniel Woodrell.

Genre
Literatuur & Romans
Aantal pagina’s
352
Uitgeverij
Harper Collins US
Laatste editie
12 juni 2018
ISBN
9780062853783
+

Boekinformatie wijzigen
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie E-book prijsvergelijker

Door lezers

Readers Club / Wat lazen de Readers in april en mei?
06 juni 2019 4 reacties
  Meer artikelen
Advertentie

Hebban recensie

    Lieke Roovers Genreclub

Een heerlijke, gritty roman

door Lieke Roovers op 23-05-2019

Bearskin is het romandebuut van James A. McLaughlin. En wat voor een debuut! Het gegeven van een man op de vlucht voor zijn verleden had zomaar een standaard misdaadverhaal op kunnen leveren. Het is echter een prachtige, spannende sfeertekening geworden van een hardvochtig bestaan.

Voormalig smokkelaar Rice Moore waant zich redelijk veilig als opzichter in een afgelegen natuurreservaat in...


Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook