Advertentie

Vermiste meisjes

123

Gelezen 143 Aan het lezen 1 Wil ik lezen 114 Favoriet 4 Recensies 14
Thrillers & Spanning Artikelen 1 Lijsten 1 Spots 3   Topics 0

‘Vermiste meisjes’ is het thrillerdebuut van YA-auteur Megan Miranda. Ruth Ware (‘In een donker donker bos’) schreef over dit boek: ‘Het verleden van een klein stadje wordt blootgelegd in deze thriller vol verdachtmakingen, bedreigingen en verwarrende motieven. Een aangrijpend boek! I loved it.’

Nicolette (Nic voor vrienden) is terug in Cooley Ridge om voor haar hulpbehoevende vader te zorgen. Tien jaar daarvoor is ze naar Philadelphia vertrokken, niet lang na de verdwijning van haar beste vriendin Corinne. Die verdwijning is nooit opgelost. Nu, slechts een paar dagen na haar aankomst, verdwijnt er opnieuw een meisje. Deze zaak rijt de wonden rondom de vermissing van Corinne open. Alle mensen die indertijd met de zaak te maken hadden, wonen nog steeds in Cooley Ridge. Nic’s broer en zijn vrouw verwachten een kind. Corinne’s toenmalige vriend werkt in de lokale kroeg. En Tyler, Nic’s ex-vriend, is aan het daten met Annaleise. Annaleise, die ieders alibi was voor de nacht waarin Corinne verdween. Maar nu is het juist zij die verdwenen is… Nic ontrafelt de geheimen die haar familie en vrienden verbergen en langzaam wordt duidelijk wat er tien jaar geleden daadwerkelijk gebeurd is.

‘Duister, nostalgisch en een ingenieuze manier van vertellen. Megan Miranda is een aanwinst voor de thrillerwereld.’ Booklist

Voor fans van Clare Mackintosh en Alex Marwood.

+


Genre
Thrillers & Spanning
Literaire thriller
Aantal pagina’s
304
Uitgeverij
Uitgeverij de Fontein Tirion
Eerste editie
11 april 2017
Laatste editie
17 juli 2020
ISBN
9789026142130 , 9789026142147 , 9789026142130


Boekinformatie wijzigen
Jouw boekenplank Jouw waardering
Jouw recensie   Schrijf een recensie
? Onze partners


Recensies (14)

Keuze van de redactie

Een verhaal dat over de pagina's danst

door: Christine Bols

De New Yorkse Megan Miranda is bekend als auteur van YA-romans. Vermiste meisjes is haar eerste thriller en was in de Verenigde Staten onmiddellijk een schot in de roos.

Tien jaar geleden verliet Nicolette Farrell het landelijke stadje Cooley Ridge, na de verdwijning van haar beste vriendin...

Meer recensies

Schrijf een recensie

Registreren Inloggen met Facebook

Reacties op: Vermiste meisjes

Wil je kort reageren op dit boek of een vraag stellen aan andere lezers, plaats dan een reactie. Recensies schrijf je onder Schrijf een recensie.

Gesponsorde boeken