Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Goed in elkaar gezette misdaad

AdamvanA 27 maart 2021
Boven verwachting leuk boek. Een vlot geschreven thriller waarbij journalist McEvoy een serie moordenaar op het spoor komt.
Alles lijkt tegen te zitten maar met behulp van 2 'partners', een tolerante baas, scherpe analyses en vooral veel lef komt hij steeds een stapje dichterbij.

Wat mij met namen aanspreekt is hoe (auteur) Connely de misdaad heeft opgezet en dit op een duidelijke manier weet over te brengen. DNA onderzoek wordt vaak 'CSI like' gebruikt (is er een DNA match, case closed). Voor deze thriller is goed onderzoek gedaan en dit zie je terug in het verhaal.

Het boek neemt je mee door de wijken van LA. Laat je nadenken over de capaciteiten van FBI en andere instanties. Het is spannend en grijpend tot de laatste letter van het boek.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van AdamvanA

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.