Lezersrecensie
Het cupcake café - Jenny Colgan +++++
Wat een heerlijk boek! Het cupcake café is precies het soort feelgood waar je instant vrolijk van wordt!!!
Jenny Colgan weet als geen ander de perfecte mix te maken van humor, romantiek en dat knusse huiselijke gevoel waardoor je gewoon wilt wegdromen met een warme kop koffie en uiteraard ook een cupcake erbij!
Ik werd meteen verliefd op de personages ze voelen zo levensecht dat je het idee krijgt dat je zelf deel uitmaakt van hun wereld. En de beschrijvingen van het café... zo gezellig dat je er het liefst meteen een tafeltje zou reserveren!
Na dit boek was ik helemaal verkocht en heb ik de rest van de serie letterlijk verslonden. Colgan schrijft met zoveel warmte en charme dat het voelt als een dikke omhelzing in boekvorm. Een absolute aanrader voor iedereen die houdt van feelgood met een hart.