Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Macbeth 21e eeuw

Anneke 07 december 2019
Het duurde wel even voor ik in het verhaal kwam. Ook omdat ik mij niet direct realiseerde dat het verhaal zich niet in het nu maar ruim 40 jaar geleden afspeelt. Gelukkig had ik geen Harry Hole of een van de standalones verwacht.. Nesbø heeft met Macbeth een donkere thriller afgeleverd en zich daarbij op heel veel vlakken aan het origineel gehouden; wat geen sinecure is. Zijn soepele spannende schrijfstijl blijft fantastisch.
Voor mij is het een geslaagd project, maar misschien moet je wel het origineel kennen om dit boek echt te kunnen waarderen.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Anneke

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.