Meer dan 7,0 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een heerlijke feelgood romance vol humor, lust en liefde.

Anouk 14 december 2025
Door zijn voortdurende twijfel lijkt Boaz al jaren vast te zitten in hetzelfde leven. Een soloreis door Europa moet hem gaan helpen om leren beslissingen te nemen, maar de maandenlange reis eindigt al na acht dagen in teleurstelling. Eenmaal thuis blijkt niets meer hetzelfde. Zijn werkgever balanceert op de rand van faillissement en plots woont Levi en zijn twee kinderen in het huis van Boaz. En als je denkt dat het niet nog erger kan, Levi is Boaz zijn oude crush… Wanneer oude gevoelens en twijfels opnieuw de kop opsteken, wordt Boaz gedwongen in beweging te komen. Want soms is kiezen voor jezelf de lastigste stap die je kunt zetten.

Met dit boek komt helaas een einde aan de Lessen in liefde-serie en wat ga je deze personages missen. De hechte vriendengroep voelt als thuiskomen, en het is een cadeautje dat we aan het slot zelfs een blik in de toekomst krijgen. Jade Vening bewijst opnieuw dat ze moeiteloos een romantisch verhaal kan schrijven dat grappig, warm en spicy is, maar precies in balans. Tussen de humor en romantiek door is er ruimte voor ontroerende, serieuze thema’s als uit de kast komen en twijfelen aan jezelf, die met veel gevoel zijn uitgewerkt. De found family-trope maakt dit verhaal helemaal af. Een heerlijke feelgood romance vol humor, lust en liefde.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Anouk