Lezersrecensie

Ans Arts over Benauwd


Ans Arts Ans Arts
15 mrt 2014

Hoofdpersoon in dit boek is Paul van Schaik, hij heeft zijn dochter verloren en door de nodige spanningen is zijn vrouw bij hem weggegaan, al zijn ze nog niet gescheiden.

Eigenlijk voelt hij zich de schuldig aan de dood van zijn dochter, hij heeft het leven niet meer zo op de rails,en er wordt geadviseerd in therapie te gaan.
Maar deze therapie heeft niet echt het beoogde resultaat.

Paul werkt op een kantoor, maar eigenlijk wil hij schrijver worden,goede vriend Ralph helpt hem daarbij, maar dan blijkt hij toch niet zo’n goede vriend te zijn als gedacht.
Hij komt terecht in de wereld van drank,drugs en vrouwen,hij maakt het nodige mee.
Zijn relatie die hij krijgt met Angela laat ook veel te wensen over, dat is een dame die je niet zonder handschoentjes moet aanpakken

Het is een spannend verhaal, ook een verhaal waarin emoties goed tot zijn recht komen,je leeft met Paul mee die het echt wel moeilijk heeft.
Ik had soms echt wel met hem te doen.
De karakters worden goed neergezet,het boek op een boeiende manier geschreven.
Ik heb er van genoten.

Reacties

Meer recensies van Ans Arts

Boeken van dezelfde auteur