Meer dan 7,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Take me to Wondermond

BabetteGadellaa 27 oktober 2024
“Ik keek om me heen, naar de wandtegels met visser, de bedstee. De hondjes in de lage vensterbank, de gehaakte gordijntjes, de fotolijstjes op de schouw. Als ik veel langer bleef raakte ik ook geïnstitutionaliseerd in Wondermond’”

Na een weekje Wondermond kan ik volmondig zeggen dat ik ook lichtelijk geïnstitutionaliseerd ben geraakt in het friese plaatsje, ver verwijderd van Bloemendaal. Dit boek voelt als een kleine vakantie in Friesland. Wanneer mag ik plaatsnemen aan de bar in De dooie Aalscholver?

Reageer op deze recensie

Meer recensies van BabetteGadellaa

Gesponsord

Eén wens. Twee levens. Een onvergetelijke vriendschap. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Een hilarische en spannende donkere romcom met een bloederig randje.

In Broers laat Carolijn Visser via haar familieverhaal zien hoe kunstenaars de behoudende naoorlogse sfeer doorbraken. Lees hier over het Mezza Boek van de Maand.