Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Citytrip

De gescheiden Cynthia heeft opnieuw de liefde gevonden bij weduwnaar Jasper. Beide hebben ze kinderen uit eerdere relaties. Ze willen gaan samenwonen, maar voor het zover is besluiten ze om met hun kinderen samen een citytrip naar Londen te aken om elkaar beter te leren kennen. Blijkt dan maar toch dat de roze wolk niet zo roze is. Het weekend in Londen heeft de nodige strubbelingen.

Citytrip leest heerlijk weg, Gerda heeft een heerlijke schrijfstijl en het verhaal is voor veel samengestelde gezinnen heel herkenbaar.
Kortom weer heerlijk genoten van Gerda's boek

Reageer op deze recensie

Meer recensies van bianca couwenberg

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.