Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een parel

Noze77 01 april 2022
Een literaire diavoorstelling —een aaneenschakeling van mini-portretten van kwetsbare en eenzame mensen. Of beter gezegd: van mensen die zo nu en dan kwetsbaar en eenzaam zijn—mensen zoals jij en ik. Het is wonderlijk hoe al die kleine portretten samen een harmonisch geheel vormen, een geheel dat niet wordt voortgedreven door plot, maar door ritme, een beetje zoals Virginia Woolf haar meesterwerk The Waves schreef. Grote verschil met dit literaire genie uit het begin van de twintigste eeuw is dat Anna van der Kruis aanzienlijk aardser, aanzienlijk toegankelijker is.

821 mensen die er ook toe doen is stijlvol en empathisch gelijk, onorthodox én toegankelijk, meeslepend en je uitnodigend om op iedere pagina te proeven van al het heerlijks.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Noze77

Gesponsord

Terwijl Emmy probeert de raadsels op te lossen die door twee verdwenen tienermeisjes zijn achtergelaten, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Elke tiener heeft geheimen, maar wie zou ervoor willen moorden?