Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

The Bookbabe

De Apple Spice B&B (1) ~ Valerie Bowman
Oceaan Boeken, ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Wat was dit een ongelooflijk lekker boek!! Het las echt weg als een Hallmark film, en laat dat nou preciés mijn guilty pleasure zijn. Ik heb echt met volle teugen genoten van de idyllische setting en de personages. En natuurlijk biet te vergeten die verschrikkelijk aantrekkelijke Aiden. Poeh! Dat vleugje spice maakte het echt helemaal af. Ik kan niet wachten op het vervolg ♡

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Cisz Geverink-Strasters

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.