Meer dan 6,7 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Per ongeluk deel 2

Claudia Stinne 01 september 2025 Auteur
Het is weer eens zo ver... Ik ben per ongeluk met deel 2 begonnen ;-)
Maar het was niet erg. Dit boek is ook prima als stand alone te lezen, alleen ergens richting het einde zaten er wat verwijzingen in waardoor ik dacht, dit gaat vast over een eerder deel en jawel, nu ik begonnen ben met 'Well, that was unexpected' blijkt dat verhaal aan dit boek vooraf te gaan.
Ach ja.
Ik heb desondanks van dit verhaal genoten. Heerlijk die ongemakkelijke tienerjaren, waarin ALLES vreemd en nieuw voor je is en de liefde nog zo'n onontgonnen pad. Ik kon het de personages wel toeschreeuwen: wees nou eerlijk en vertel gewoon wat er aan de hand is... Dat had zo veel gedoe voorkomen :-D maar ja, dit is leuker om te lezen (al hing het voor mij op het randje van langdradigheid).
Ik genoot ook vooral weer van de Indo-Chinese cultuur waar Jesse Q. Sutanto zo heerlijk over schrijft en wat deze stemacteur zo fenomenaal tot leven brengt.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Claudia Stinne