Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Soms niet te bevatten.....

corinefraikin 24 maart 2020
De pruimenboom van Ellen Marie Wiseman. ⭐⭐⭐⭐⭐ Een indringend en verdrietig verhaal. Dit keer een verhaal over de tweede wereldoorlog, maar dan vanuit de gewone duitse burgers geschreven. Hoe voelt het om als duits gezin te overleven? De oudste dochter Christine wordt verliefd op de joodse Isaac. Dit kan en mag niet! Kunnen ze hun liefde verbergen en daardoor (schijn)veiligheid creëren? Treurig en soms niet te bevatten. Zoveel verschrikkingen.... Zeker een aanrader!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van corinefraikin

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.