Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Love and other lost things

Cynthia 11 oktober 2025
Na het overlijden van Jane’s vader keert ze met gemengde gevoelens terug naar haar ouderlijk huis. Tien jaar geleden verliet ze deze plek met de intentie nooit meer terug te keren. Bij haar terugkomst ontmoet ze haar oude vrienden, die nog steeds niet weten waarom ze toen ze ineens vertrokken is. Dit roept veel emoties op, en stukje bij beetje wordt de ware reden van haar vertrek duidelijk. De spanning en de emoties bouwen zich op tot een onverwachte wending aan het eind. Het verhaal heeft gevoelige onderwerpen. De schrijfstijl is vlot en meeslepend, waardoor het een prachtig en ontroerend verhaal is dat je niet loslaat.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Cynthia

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Matthew’s vriend wordt door een stalker bedreigd. Als er meerdere moorden worden gepleegd, lijken deze met dezelfde stalker verband te houden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.