Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Dit gaat over Sarah

Djumbo 03 november 2020
Het eerste deel van het boek vond ik echt geweldig .... wat een leuke stijl om een verhaal te vertellen, om je mee te nemen in die grenzeloze passie .
Vernieuwend , meeslepend , echt de moeite.
Maar het tweede deel , vond ik minder, de spanning was er wat uit voor mij , en het was of bladzijde na bladzijde herhaalde wat ervoor al gezegd werd.
Uiteindelijk heb ik nog 3,5 gegeven als quotering , daar waar ik voor het eerste deel 4,5 of zelfs 5 zou gegeven hebben .

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Djumbo

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Verpletterende liefdesroman met spannende plotwendingen, tegen de achtergrond van ruige, bedreigde natuur. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.