Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een Oost-Duitse nachtmerrie!

els0206 02 maart 2025
Na "De Camino" het tweede boek dat ik las van Anya Niewierra. Ik las hier en daar wel wat negatieve recensies, maar omdat de korte inhoud me wel aansprak besloot ik er toch voor te gaan.

En gelukkig maar! Het heeft mij alvast niet teleurgesteld. Het begint al heel mysterieus. Een vrouw wordt wakker, beseft dat ze 10 dagen "kwijt" is en dat ze een nier van haar afgepakt hebben! De zoektocht naar het waarom is bloedstollend en nooit voorspelbaar. De historische achtergrond over de DDR en verschillende kunstenaars vormen een interessante aanvulling op het verhaal.

Het loopt misschien net iets te zeemzoeterig goed af, maar met al die miserie waar het hoofdpersonage Josta doormoest, gun je haar dát zelfs!

Het verhaal werd voor mij nooit langdradig of saai en ik hou van de schrijfstijl van Niewierra. Het zal zeker niet het laatste boek zijn dat ik van haar lees! Het kreeg van mij dan ook de volle 5 sterren.
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Reageer op deze recensie

Meer recensies van els0206

Gesponsord

Een sinister geheim bedreigt de bekendste Amerikaanse presidentsverkiezingen. De erfgenamen van A.C. Porter is de zesde winnaar van de Hebban Thrillerprijs

In een wrak voor de Texelse kust wordt een waardevolle trouwjurk gevonden. Het is aan archeologe Emilie om het verhaal achter de jurk te ontrafelen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Mirjam van Biemen was acht jaar oud toen haar moeder een einde aan haar leven maakte in een psychiatrische inrichting. Twintig jaar later gaat Mirjam op zoek naar antwoorden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.