Meer dan 6,4 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Verhaal vol emoties

focus65 23 juli 2020
Ik las Weerzien in Japan en zat gelijk weer in het verhaal. Dit vervolg op Hoefijzers in Japan blikt terug op dit boek, geeft verdieping en vertelt hoe het verdergegaan is met Blanche & Shari en dit verhaal is met enorm veel emotie geschreven. Op sommige momenten kreeg ik tranen in mijn ogen. Dit boek is niet alleen geschikt voor paardenliefhebbers, waar het zeker een ‘must read’ voor is, maar zeker ook voor mensen die niet in de paardenwereld thuiszijn. Een absolute aanrader!
1

Reageer op deze recensie

Meer recensies van focus65

Gesponsord

Terwijl Emmy probeert de raadsels op te lossen die door twee verdwenen tienermeisjes zijn achtergelaten, realiseert ze zich dat ze hen nooit écht heeft gekend. Elke tiener heeft geheimen, maar wie zou ervoor willen moorden?