Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Pakkend en spannend verhaal

Franca Voogd van Eijk 20 augustus 2020
Via de VakantieBieb app stuitte ik op dit boek afgelopen zondag( 16-8-2020). Dinsdag 18 augustus was uit. Een van de mooiste boeken, die ik heb gelezen. Spannend, snelheid in het verhaal, en ja je moet opletten er zijn veel personages. Dit maakt het boeiend.
Net als Nina, heb ik onze zoon verloren. De leegte herken ik, voel haar pijn. De natuur werkt helend en dat is zo mooi omschreven. Je waant je in de gebieden waar Nina is. Kijk uit naar het volgende boek.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Franca Voogd van Eijk

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Matthew’s vriend wordt door een stalker bedreigd. Als er meerdere moorden worden gepleegd, lijken deze met dezelfde stalker verband te houden. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.