Lezersrecensie
De Seizoensrebellen
De seizoensproeven zijn gespeeld, maar het echte gevecht begint nu pas. Ayla heeft de heerseres en haar handlanger Fannar ontmaskerd, maar ze zit opgesloten in de kerkers van het kasteel. Hulp komt vanuit onverwachte hoek en de Erfgenamen trekken dwars door het rijk om hun ware krachten te ontketenen. Het is een race tegen de klok voor ze de strijd met de rebellen voeren.
Het is een tijdje geleden dat ik het eerste boek gelezen heb, maar ik was direct terug helemaal weg van het verhaal. Het leest als een trein en het was enorm spannend doorheen het hele verhaal. Ondanks het feit dat het een vrij rechtlijnig verhaal was met niet al te veel onverwachte wendingen heb ik er enorm van genoten.
Ik ben enorm trots op deze twee Vlaamse schrijvers dat ze zo’n mooie YA-serie hebben geschreven. Ik geef het boek 5 sterren, net als het eerste deel en ik hoop dat ze samen nog veel meer boeken zullen schrijven.
Tropes: seizoensmagie, the chosen one, rebellen
Trigger warnings: war, wounds, blood, murder, death