Meer dan 6,6 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Prachtig liefdesverhaal

HermanLeendersen 30 april 2019
Ik wist niet goed wat ik moest verwachten na het lezen van de uiteenlopende, maar voornamelijk positieve, recensies. Vaak geeft dat juist kleur aan een boek en de schrijfster. Maar..., zeer verrast door de stijl. Het verhaal is prachtig opgebouwd met verrassende wendingen. De zoektocht is een filosofische zoektocht naar de waarde van relaties. Wat is liefde..., kun je van meer mensen houden, wat doet dat met je, Martha’s zoektocht is prachtig beschreven.., poëtische taal, maar nergens storend. Je kunt het lexen als liefdesverhaal , als thriller, als reisverhaal, als ..., prachtig debuut, ga door Annabel Jonk !!!

Reageer op deze recensie

Gesponsord

Een weelderige zomerse bruiloft in een luxe hotel aan zee wordt verstoord door de veertigjarige, pas gescheiden Phoebe. Voor ze het weet is ze bruiloftsgast tegen wil en dank. 'Scherp, geestig en een genot om te lezen.'

Om haar baan als video producer te redden, gaat Katie in zee met reddingszwemmer Hutch. Het enige probleem? Ze kan niet zwemmen. Wat begint als een leugentje om bestwil verandert al snel in een web van bedrog.