Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Moeilijk weg te leggen

Johan 07 mei 2019
Een boek dat moeilijk weg te leggen is. En dat is, naar mijn mening, een van de grootste complimenten die je van een lezer kunt krijgen als schrijver.
Je weet door de titel en kaft eigenlijk al wat er gaat gebeuren en toch wil je maar verder lezen. Ik merkte zelfs dat ik chagrijnig werd als ik weg moest en het boek naast me neer moest leggen of als er iemand tegen me begon te praten. Best erg eigenlijk.
Dit kwam door de ontwikkeling van het verhaal. In het begin een beetje moeizaam en vol met seks die ik toen nog niks vond toevoegen. Maar als je het personage wat beter leert kennen en zijn frustraties en angsten dan snap je wat de toegevoegde waarde hiervan is.
Ik vond het een erg sterk boek. Er zit spanning in, humor, drama, eigenlijk alles.
Zeker weten dat het volgende boek van deze schrijver door mij aangeschaft gaat worden.

4 sterren

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Johan

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Een ontroerende en betoverende roman over familie, herinneringen en hoop, waarin het verleden van Libanon wordt verweven met de zoektocht van twee Canadese zussen naar hun roots. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Na de mysterieuze dood van haar beroemde moeder ontvangt Mackenzie brieven die duistere geheimen onthullen achter haar moeders succes. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.