Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

aanrader!

jstruyve 05 juni 2020
Hou je van Chrostin en haar werk? Dan zal dit boek je zeker bevallen. Het is een relatief eenvoudig geschreven boek met leuke thema's. Van je eerst werk tot je onzekerheden, van feminisme tot diversiteit... Eender wel thema je kan bedenken, je vindt het hier in 'Sommige Meisjes Houden Niet Van Roze'. Niet nadenken het is geen miskoop! Je kan er altijd naar teruggrijpen. En de kaft maakt hem alvast supertof voor op de boekenplank!

Reageer op deze recensie

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.