Lezersrecensie
Lieve Debbie - Freida McFadden
Debbie is de ideale huisvrouw. Mooi huis; mooie tuin, 2 dochters, man en zorgt ervoor dat alles rondom haar gezin goed is geregeld. Daarnaast schrijft ze een column “lieve Debbie” voor een lokale krant. Daarin geeft ze mensen advies.
Nu blijkt Debbie’s eigen leven verre van perfect. Ze raakt haar baan kwijt, haar dochters krijgen problemen en haar man heeft geheimen.
Het is tijd om haar eigen advies op te volgen en wraak te nemen….
Het is weer een echt McFadden boek. Ze bouwt de spanning gedurende het boek op. Je wilt heel graag verder lezen omdat je wilt weten hoe het afloopt. Je hoofd gaat dat gedurende het boek zelf invullen, niemand vertrouw je meer. Ik heb al veel boeken van haar gelezen maar uiteindelijk zag ik het einde weer niet aankomen. En als je denkt dat het klaar is word je in de epiloog ook weer verrast.
271 pagina’s
3,5 sterren
1
Reageer op deze recensie
