Meer dan 7,2 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Lieve Debbie - Freida McFadden

karlijnstrik 03 februari 2026

Debbie is de ideale huisvrouw. Mooi huis; mooie tuin, 2 dochters, man en zorgt ervoor dat alles rondom haar gezin goed is geregeld. Daarnaast schrijft ze een column “lieve Debbie” voor een lokale krant. Daarin geeft ze mensen advies.

Nu blijkt Debbie’s eigen leven verre van perfect. Ze raakt haar baan kwijt, haar dochters krijgen problemen en haar man heeft geheimen.

Het is tijd om haar eigen advies op te volgen en wraak te nemen….

Het is weer een echt McFadden boek. Ze bouwt de spanning gedurende het boek op. Je wilt heel graag verder lezen omdat je wilt weten hoe het afloopt. Je hoofd gaat dat gedurende het boek zelf invullen, niemand vertrouw je meer. Ik heb al veel boeken van haar gelezen maar uiteindelijk zag ik het einde weer niet aankomen. En als je denkt dat het klaar is word je in de epiloog ook weer verrast.

271 pagina’s
3,5 sterren

Reageer op deze recensie

Meer recensies van karlijnstrik

Gesponsord

De ijzersterke nieuwe roman van de auteur van de moderne klassieker De overlevenden! Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.

Eén wens. Twee levens. Een onvergetelijke vriendschap. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.