Lezersrecensie

Geen 4 maar 4.5 sterren


Lacuna1985 Lacuna1985
13 mrt 2020

Noah is de drummer van de Structure band. Zijn seksrelatie met Poppi is niet meer genoeg en hij wilt meer. Toch lukt het hem niet om haar af te wijzen als zij hem opzoekt. Door een gebeurtenis in zijn leven veranderd Noah. Hij komt er achter dat hij niet voor iedereen kan zorgen, terwijl hij dit wel het liefste doet. Zolang hij andere kan helpen bemoeien zij zich niet met zijn leven. Uit eindelijk gaat het de verkeerde kant op en gelukkig laat Poppi zich niet weg duwen en helpen de banden leden mee om Noah weer zichzelf te laten worden.

Poppi is de vriendin van Lily. In de vorige delen konden we al iets over haar lezen. Nu ontdekken we meer over Poppi. Zij is bang om haar hart te laten breken door een man. Als ze er helemaal alleen voor komt te staan stoot zij eerst iedereen van zich af. Alle hulp maar vooral de liefde. Als Noah het moeilijk heeft beseft Poppi dat zij Noah al in haar hart gesloten heeft en nu juist meer dan ooit bij hem wilt zijn.

Het einde is goed en mooi beschreven. Ondanks dat het wel een beetje voorspelbaar is hoe het zou gaan eindigen. Toch vond ik dat niet erg omdat alles wat er vanaf het begin tot het eind gebeurde zeker niet voorspelbaar was.

Dit boek heeft twee verschillende covers. Ik vind beide erg mooi, toch geef ik de voorkeur van het boek.

[Spoiler!]
Ik hou niet zo van spoilers geven. Maar dit vond ik zo leuk om in het boek tegen te komen dat ik het toch graag even wilde delen. Als eerste dat de band The Pretty Reckless voorbij kwam. Bijna niemand in mijn omgeving kent die band. Ook kwam Chef’Special, een band uit mijn eigen stadje.

Net zoals de voorgaande boeken worden de hoofdstukken vanuit beide personages geschreven. Dat blijf ik toch de meest fijne manier vinden. De verdeling van drama, humor en erotiek was op een goede manier verwerkt. De schrijfstijl is ook weer goed, het leest daardoor erg makkelijk. Leg je het boek even weg, dan is het ook zo weer op te pakken en weer helemaal mee te gaan in de verhalen van Noah en Poppi.

Wil je, je even helemaal verliezen in een verhaal dat zich ook nog eens op herkenbare plekken afspeelt? Dan zou ik zeker de Structure serie gaan lezen. Zoals ik al zei, heeft Mariëlle een hele fijne schrijfstijl waardoor het zo weg leest. Ik raad dit boek zeker aan en geeft het 4.5 sterren!

Reacties

Meer recensies van Lacuna1985

Boeken van dezelfde auteur