Meer dan 6,8 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Boeit tot het einde

Leeslievelings 11 juli 2024
In deze roman maak je kennis met Adam, een van de dierenverzorgers van een Stockholmse dierentuin. Als de directeur olifanten en leeuwen overneemt van een circus, in een poging om bezoekers aan te trekken, komt hij in actie om de dieren te redden van een treurig bestaan. Samen met collega en dierenvriend Natalie bekokstooft hij een plan om de exotische viervoeters vrij te laten in Kenia. Het wordt een reis om nooit te vergeten. Dit verhaal… het is grappig, origineel, een vleugje romantisch en weet je zonder veel moeite te boeien tot het einde, al is het er geen eentje van het soort maakt-een-onvergetelijke-indruk of is-heel-bijzonder. En jammer wel van onder meer de vloeken die erin voorkomen; die bederven het leesplezier, als je je daaraan stoort.

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Leeslievelings

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.