Meer dan 6,9 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Een fijne feelgoodroman

Leeslievelings 27 februari 2023
Deze zoveelste pennenvrucht van Irene Hannon is opnieuw een hartverwarmende, eigentijdse feelgoodroman die je het liefst zo snel mogelijk uit leest, als je er eenmaal aan begonnen bent. Niet zozeer omdat hij heel bijzonder is, hij bestaat namelijk grotendeels uit de standaardingrediënten van dit genre; de boodschap over tweede kansen, vergeving en een nieuwe start is, hoewel bemoedigend en hoopvol, niet bijster origineel; en in bepaalde opzichten doet het plot denken aan een eerder verschenen titel en het is vrij voorspelbaar, wat een beetje jammer is. Maar desondanks is het een aangenaam romantisch verhaal met een vleugje humor, dat je een warm gevoel bezorgt en knus aandoet. En – niet onbelangrijk – door de alles wat er gebeurt, boeit het volop, waardoor het heerlijk wegleest.

‘Strandjuweel’ verwelkomt je in een wereld waar verwonde harten genezing vinden, levens veranderen en liefde overwint. Een fijne feelgoodroman!

Reageer op deze recensie

Meer recensies van Leeslievelings

Gesponsord

Is Liften naar de hemel van Lex Paleaux jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De nomade van Anya Niewierra jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Beladen huis van Christien Brinkgreve jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Het huis met de palm van Esther Verhoef jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is De verwarde cavia terug op kantoor van Paulien Cornelisse jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Is Meneer Putmans ziet het licht van Hendrik Groen jouw favoriete boek van het jaar? Stem nu!

Elena moet haar vermiste opa terugvinden in een magische en mysterieuze wereld vol met mythische wezens. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.