Meer dan 6,5 miljoen beoordelingen en recensies Organiseer de boeken die je wilt lezen of gelezen hebt Het laatste boekennieuws Word gratis lid
×
Lezersrecensie

Reminders of him

Letter-Fretter 25 juli 2022
Mijn eerste kennismaking met een boek van Colleen Hoover. Ik lees meestal Thrillers maar na de lovende recensies me toch aan dit boek gewaagd. En ik ben fan! Het verhaal zit perfect in elkaar, het leest makkelijk en maakt nieuwsgierig.

De personages zijn goed neergezet, en je leeft helemaal met ze mee.
Dit was echt een boek met zowel spanning, romantiek en een hele goede verhaallijn.

Ik ben zeker van plan om meer boeken van Colleen Hoover te gaan lezen en begrijp helemaal waarom haar boeken een soort "hype" op oa TikTok zijn geworden.


Reageer op deze recensie

Meer recensies van Letter-Fretter

Gesponsord

Wanneer een bekende influencer wordt ontvoerd is het aan herstellend criminoloog Jackie Laurijssen de taak om haar veilig terug te halen. Schrijf je nu in voor de Hebban Leesclub.